Alanya Vatandaşlık Avukatı

Alanya vatandaşlık avukatı alanında önde gelen büromuz, müvekkillerimizin haklarını en iyi şekilde temsil etme gayesi ile çalışıyor.

alanya avukat

Alanya Vatandaşlık Avukatı mı Arıyorsunuz?

Alanya’da faaliyet göstermekte olan avukatlık büromuz hukukun her alanında olduğu gibi vatandaşlık avukatı ihtiyacınız olduğunda da yanınızda.

Avukatlık ofisimiz bünyesinde bulunan alanında uzman vatandaşlık avukatlarımız ile özellikle emlak ve inşaat sektöründe yer alan müvekkillerimiz müşterilerine daha güvenilir bir şekilde hizmet ederek müşteri memnuniyetlerini arttırmaktadır.

İstisnai yol ile (Yatırım) vatandaşlık kazanılması, MA plaka alınması, ikamet başvurularının yapılması gibi yabancıların Türkiye’de hayatlarını devam ettirmesi ve hukuki güvenliklerinin sağlanması amacıyla alanında uzman vatandaşlık avukatlarımız yabancı müvekkillerimizi en iyi şekilde temsil etmektedir.

Şirketler Hukuku

Bir şirketin ihtiyacı olan tüm hukuki desteği sağlamaktayız. Kuruluş aşamasından, bileşme ve bölünmeye, şirket yönetiminin atması gereken yasal adımlara kadar tüm alanlarda uzman şirket avukatlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Ticaret Hukuku

Sözleşmelerin hazılanması ve yürülüğe konması, tahsilatların icra edilmesi gibi ticari hayatınızda yasal yollara başvurmanız gereken her adımda uzman ticaret avukatlarımız ile yanınızdayız.

Gayrimenkul Hukuku

Harici taşınmaz satış sözleşmeleri dahil olmak üzere, tapu iptal tescil davaları gibi taşınmazın aynından kaynaklanantüm davalarda haklarınızı alanında uzman gayrimenkul avukatlarımız ile savunuyoruz.

Aile Hukuku

Boşanma, mal paylaşımı davaları ile nafaka alacakları dahil aile içi hukuktan kaynaklanan tüm dava dallarında uzman boşanma ve aile avukatlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Ceza Hukuku

Cezai anlamda bir eylem ile karşı karşıya kaldığınız durumlarda haklarınızın zedelenmemesi için sürecin en başından sonuna kadar sizi uzman ceza avukatlarımız ile savunuyoruz.

İcra ve İflas Hukuku

Temerrüde düşmüş alacaklarınızın tahsilini tamamen şeffaf ve size raporlayarak alanında uzman icra ve iflas avukatlarımız ile tahsilatlarını gerçekleştiriyoruz.

Sözleşmeler Hukuku

Ticari hayatın vazgeçilmez unsurlarından olan sözleşmelerin hazırlanması, icrası ve feshi için alanında uzman sözleşme avukatlarımız ile güvenle danışmanlık alabilirsiniz.

Bilişim ve Yazılım Hukuku

Bilişim ve yazılım alanlarında faaliyet gösteren şirketlerin, kendi alanlarında yapacakları sözleşmelerin, hazırlanması, icrası ve feshi için alanında uzman yazılım avukatlarımız ve anlaşmalı yazılımcılarımızla birlikte danışmanlık veriyoruz.

Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku

İnşaat şirketleri ve Emlak şirketleri için günümüzde artan talep doğrultusunda kendi müşterilerinin yatırım yolu ile vatandaşlık almalarını sağlamak adına tüm süreci baştan sonra kadar uzman vatandaşlık avukatlarımızla yürütüyoruz.

İş Hukuku

Çalışma ve emekleriniz karşılığını alamadığınız durumlarda veya personelinizin ticari hayatınıza zarar verdiği durumlarda bünyemizde bulunan uzman iş hukuku avukatları ile sizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Tazminat Hukuku

Haksız bir eylem karşısında uğramış olduğunuz maddi ve manevi zararları alanında uzman tazminat avukatlarımız ile karşı taraftan tazmin edebilmeniz adına süreci baştan sona kadar yürütüyoruz.

Uluslararası Ticaret Hukuku

Uluslararası alanda sözleşmelerin hazılanması ve yürülüğe konması, tahsilatların icra edilmesi gibi uluslararası ticari hayatınızda yasal yollara başvurmanız gereken her adımda hemen hemen her ülkede anlaşmalı avukatlık bürolarımız ve bünyemizde bulunan uluslararası ticaret avukatlarımız ile birlikte sizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Hemen Danışın!

Tarafımıza mesajınızı iletmeniz akabinde en kısa sürede sizlerle iletişime geçeceğiz.

Uluslararası Üyeliklerimiz