alanya avukatlık bürosu

Alanya Avukat

Hukukun tüm alanlarında müvekkillerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

alanya avukat

Alanya Boşanma Avukatı

Boşanma, mal paylaşımı davaları ile nafaka alacakları dahil aile içi hukuktan kaynaklanan tüm dava dallarında uzman boşanma ve aile avukatlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Alanya Gayrimenkul Avukatı

Harici taşınmaz satış sözleşmeleri dahil olmak üzere, tapu iptal tescil davaları gibi taşınmazın aynından kaynaklanantüm davalarda haklarınızı alanında uzman gayrimenkul avukatlarımız ile savunuyoruz.

Alanya Ceza Avukatı

Cezai anlamda bir eylem ile karşı karşıya kaldığınız durumlarda haklarınızın zedelenmemesi için sürecin en başından sonuna kadar sizi uzman ceza avukatlarımız ile savunuyoruz.

Alanya İcra Avukatı

Temerrüde düşmüş alacaklarınızın tahsilini tamamen şeffaf ve size raporlayarak alanında uzman icra ve iflas avukatlarımız ile tahsilatlarını gerçekleştiriyoruz.

Alanya İş Avukatı

Çalışma ve emekleriniz karşılığını alamadığınız durumlarda veya personelinizin ticari hayatınıza zarar verdiği durumlarda bünyemizde bulunan uzman iş hukuku avukatları ile sizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Alanya Tazminat Avukatı

Haksız bir eylem karşısında uğramış olduğunuz maddi ve manevi zararları alanında uzman tazminat avukatlarımız ile karşı taraftan tazmin edebilmeniz adına süreci baştan sona kadar yürütüyoruz.

Alanya Şirket Avukatı

Bir şirketin ihtiyacı olan tüm hukuki desteği sağlamaktayız. Kuruluş aşamasından, bileşme ve bölünmeye, şirket yönetiminin atması gereken yasal adımlara kadar tüm alanlarda uzman şirket avukatlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Alanya Ticaret Avukatı

Sözleşmelerin hazılanması ve yürülüğe konması, tahsilatların icra edilmesi gibi ticari hayatınızda yasal yollara başvurmanız gereken her adımda uzman ticaret avukatlarımız ile yanınızdayız.

Alanya Sözleşme Avukatı

Ticari hayatın vazgeçilmez unsurlarından olan sözleşmelerin hazırlanması, icrası ve feshi için alanında uzman sözleşme avukatlarımız ile güvenle danışmanlık alabilirsiniz.

Alanya Vatandaşlık Avukatı

İnşaat şirketleri ve Emlak şirketleri için günümüzde artan talep doğrultusunda kendi müşterilerinin yatırım yolu ile vatandaşlık almalarını sağlamak adına tüm süreci baştan sonra kadar uzman vatandaşlık avukatlarımızla yürütüyoruz.

Hemen Danışın!

Tarafımıza mesajınızı iletmeniz akabinde en kısa sürede sizlerle iletişime geçeceğiz.

Uluslararası Üyeliklerimiz

alanya avukat ve danışma